Metos – mēs palīdzam profesionālām virtuvēm gūt panākumus

Izturīgi, augstas kvalitātes aprīkojuma risinājumi un pakalpojumi, kas aptver visu profesionālas virtuves darbības ciklu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir restorāns, kafejnīca, restorāna personāla virtuve, ražošanas virtuve vai centrālā virtuve - mēs palīdzam gūt panākumus gan mazām, gan lielām profesionālām virtuvēm.

Apvienojiet izturīgu profesionālās virtuves aprīkojumu un optimizētus profesionālās virtuves procesus vienā efektīvā un ilgtspējīgā veselumā. Ar mūsu palīdzību profesionālās virtuves kļūst par efektivitātes un labsajūtas apvienojumu, lai virtuves profesionāļu darba vide būtu funkcionāla un patīkama tās lietotājiem. 

Metos - Kitchen intelligence

Metos jau simts gadus attīsta profesionālās virtuves un to efektivitāti, kā arī palīdz profesionālo virtuvju lietotājiem. Ar Metos zīmola nosaukumu saistītais sauklis " Kitchen intelligence" vēsta par mūsu mērķi palielināt profesionālo virtuvju veiktspēju. Mēs palīdzam saviem klientiem ar savām zināšanām visā profesionālas virtuves vai atsevišķa aprīkojuma darbības cikla laikā. Visu mūsu darbību mērķis ir palīdzēt mūsu klientiem gūt panākumus.

Interneta veikals

Ātri pasūtiet augstas kvalitātes profesionālo virtuves aprīkojumu tieši no mūsu interneta veikala! Interneta veikalā varat atrast mūsu piedāvājumu, jaunākos produktus un aktuālās cenas. Apskatiet arī mūsu Outlet produktus par pieņemamām cenām.
Uz interneta veikalu

Pakalpojumi

Mūsu servisi atbalsta profesionālo virtuvju efektīvu un ilgtspējīgu darbību visos tās darbības cikla posmos. Mūsu kopējais mērķis ir profesionāla virtuve, kas darbojas efektīvi, ekonomiski, droši un ekoloģiski.
Lasīt vairāk

Ieteicamie produkti interneta veikalā

Tehniskā apkope

Mēs parūpēsimies par jūsu virtuvi.
Pasūtiet apkopi, aizpildot veidlapu vai zvanot pa apkopes tālruni, uz kuru vienmēr tiek atbildēts: tālr.  +371 67288333
Lasīt vairāk
Pasūtīt apkopi

Tēmas tieši tagad

Mūsdienīga profesionāla virtuve ir ilgtspējīga un elastīga

Atbildība ir mūsu uzņēmējdarbības stratēģijas galvenā sastāvdaļa - mēs saviem klientiem piedāvājam augstas kvalitātes, ilgtspējīgus un aprites ciklu aptverošus produktus un pakalpojumus, kas tiek nepārtraukti attīstīti, lai panāktu ilgtspējīgāku nākotni. Mēs attīstām savu darbību un darbības cikla servisus ar mērķi panākt, lai mūsu pašu un mūsu klientu ietekme uz vidi būtu pēc iespējas mazāka. Mūsu pakalpojumu galvenais mērķis vienmēr ir klienta vajadzības. Mūsu zīmols ietver solījumu atbalstīt mūsu klientus visos virtuves darbības cikla posmos.

Iepazīstiet mūs

Darbs Metos

Kāds ir Metos kā darba devējs? Mēs nodarbinām aptuveni 750 profesionāļu. Mūsu darbinieki apraksta, kā ir strādāt Metos.

Lasīt vairāk

Ilgtspēja

Mēs saviem klientiem piedāvājam augstas kvalitātes, ilgtspējīgus produktus un pakalpojumus, kas aptver visu darbības ciklu un nepārtraukti attīstās, lai panāktu ilgtspējīgāku nākotni.

Lasīt vairāk

Vietējais un starptautiskais

Mēs esam gan vietēji, gan starptautiski. Mūsu ekspertu tīkls aptver visu Latviju, un mēs varam jūs apkalpot visā Latvijas teritorijā.

Lasīt vairāk

Pakalpojumi visā profesionālas virtuves darbības ciklā

Mēs esam jūsu partneris visā jūsu profesionālās virtuves darbības cikla laikā. Mūsu kopīgais mērķis ir profesionāla virtuve, kas darbojas efektīvi, ekonomiski, droši un ekoloģiski. Mūsu pakalpojumi ir izstrādāti, balstoties uz mūsu mērķi. Mūsu pakalpojumu klāsts ietver jūsu virtuvei piemērotās iekārtas izvēli, uzstādīšanu, lietotāju apmācību, periodisko apkopi un remontdarbus, kā arī, kad iekārta sasniedz sava darbības cikla beigas, tās pārstrādi. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūsu profesionālā virtuve darbosies nevainojami, ilgtspējīgi un uzticami.
"Mums ir jāpalīdz saviem klientiem stāties pretī izaicinājumiem, ko rada videi radītās problēmas."
- Sami Kuparinen, izpilddirektors

Metos OnLine pārdošana

Papildus tiešsaistes veikalam jūs varat pasūtīt atsevišķus produktus mūsu OnLine pārdošanā, kur jūs apkalpos mūsu kompetentie pārdošanas speciālisti. OnLine tirdzniecība palīdz atbildēt uz jautājumiem par produktiem pa tālruni +371 67288333 un e-pastu metos.latvia@metos.lv.